FIRMA
NASZE MARKI
POLITYKA JAKOŚCI
KATALOG PRODUKTÓW
DOBROSTAN ZWIERZĄT
KONTAKT
Bolemin Zakład Drobiarski
Polski Deutsch English
polska gęś owsiana
 Hodowla, Produkcja i Eksport gęsi
zakład drobiarski bolmin
Kulinarne przysmaki z gęsiny

danie z gęsiny
Gęsie udka z jabłkami i sosem śliwkowym...
{czytaj więcej}
danie z gęsiny
Gęś śliwkowo-selerowa...
{czytaj więcej}
danie z gęsiny
Gęś po malajsku...
{czytaj więcej}
100% premium quality natural


Bureau Veritas Cerification
Dobrostan zwierząt
Zakład wylęgowy BOLEMIN
Gęsi bez podskubów przyżyciowych
Firma nasza dokłada wszelkich starań by gęsi przez nas oferowane nie były podskubywane. Bliski dialog i współprace z Producentami gęsi dają pewność i gwarancje niestosowania tej aktywności wśród naszych Dostawców.

Gęsi nie tuczone przymusowo
Praktyka ta została zaniechana przez Polskę oraz 13 państwa europejskich wiele lat temu. Całkowicie popieramy wprowadzony zakaz tuczu przymusowego oraz opowiadamy się za objęciem tym zakazem tych Państw europejskich w których wspomniane praktyki są wciąż stosowane.

Program jakości produktu "5PL"
Chcąc zapewnić naszym Klientom poczucie jak największej pewności oraz świadomości pochodzenia produktu wdrożyliśmy w sezonie 2012 program "5PL" (rozpoznawalność produktu).

1PL Jaja Gęsie pozyskiwane od Polskich Producentów Niosek Gęsi.
2PL Pisklęta Gęsie Wyprodukowane w Polskiej Wylęgarni
3PL Gęsi chowane na Fermach w Polsce
4PL Zboża zakupione w Polsce
 5PL Polski Zakład Produkcyjny

Każdy z poszczególnych kryteriów jest obiektywnie terminowo sprawdzany i oceniany przez audyt zewnętrzny oraz wewnętrzny by w końcowym efekcie zagwarantować Klientom produkt zgodny z oczekiwaniami i oznakowć go "5PL"

Bezpieczeństwo zakupu
By wykluczyć spośród grona naszych dostawców tych którzy ewentualnie mogliby niestosować się do dobrych praktyk i polityki jakości naszej firmy zakupów zewnętrznych dokonujemy tylko i wyłącznie wtedy gdy dział jakości jest w stanie w pełni zweryfikować potencjalnego Dostawce. Konieczne jest zagwarantowanie przez niego zgodnie z naszymi standardami pełnej rozpoznawalności pochodzenia produktu, zachowania dobrostanu zwierząt. Chcąc wykluczyć ewentualne nadużycia ograniczamy się tylko do krajowego zakupu Gęsi.

Pewność i transparentność
Maksymalne bezpieczeństwo zakupów oraz transparentność zapewniamy współpracując z autorytetami w dziedzinie jakości produktu oraz dobrostanu zwierząt . Nasi Klienci mają zawsze możliwość zapoznania się z naszymi dobrymi praktykami.
Zakład Drobiarski Bolemin // 66-446 Deszczno, Bolemin 6
Tel: +48 95 75 11 520 // Fax: +48 95 75 11 244
All rights reseved © 2012 // Designed by hubertw.com
e-mail